Teenused

Siit leiad valiku, kuidas me saame sulle kasulikud olla

Ehitusprojektide koostamine

Kui Sul on idee hakata maja, sauna, garaaži ehitama, renoveerima, laiendama või seadustama, siis võta meiega ühendust.

Kasutuslubade taotlemine

Uue ehitusseaduse kohaselt peab olema igal elamisel kastusluba. Kui Sinu kodul või mõnel muul hoonel see puudub, kirjuta meile julgelt.

Vee- ja kanalisatsiooni projektide koostamine

Teeme parima lahenduse koostöös Sinu vajaduste ning kehtivate õigusaktidega. Kui Sul on vaja Vee- ja Kanalisatsiooni projekti, kirjuta meile julgelt.

Ehitiste seadustamine

Kui Sul on mõni ehitise laiendus, juurdeehitus või mõni ebaseaduslikult püstitatud hoone, mis vajab seaduspäraseks muutmist, võta meiega ühendust.

Ehitusjärelevalve

Selleks, et ehitaja on kõik dokumendid koostanud õigesti ning kasutatud on õigeid materjale ja paigaldusviise, aitab omanikujärelevalve. Aitame Sind projekti lõpetamiseni välja.

Projektijuhtimine

Elamu projekteerimise terviklahenduse korral on mõistlik kasutada peaprojekteerimist, kes korraldab kogu projekteerimise ning asjaajamise.

Kütte ja ventilatsiooni projekteerimine

Kütte- ja ventilatsioonisüsteemid on just need, mis loovad hoones mugavuse ja heaolutunde. Küsi meilt pakkumist oma kodu sisekliima parandamiseks.

Tugev- ja nõrkvoolu projekteerimine

Kõigi ehitus- või renoveerimistööde, mis nõuavad elektrisüsteemi rajamist või muutmist, aluseks peab olema elektriprojekt.

Topo-geodeetiliste alusplaanide koostamine

Mõõdistame Sinu krundil kõik maapealsed objektid ning koostame topo-geodeetilise alusplaani.

Energiamärgiste väljastamine

Koostame Sinu kinnisvarale energiamärgise. Arvutuslik energiamärgis ehk ETA kehtib 2 aastat peale märgise väljastamist.

Visualiseerimine

3d visualiseerimine annab väga hea ülevaate valmivast projektist. Aitame Sul oma unistuse paremini esile tuua, et lõpp lahendus oleks täpselt selline nagu Sa oled unistanud.

Konsultatsioon

Kui Sul on idee ja soov uus kodu ehitada või olemas olev renoveerida, kuid ei oska kusagilt peale hakata, siis meie aitame. Võta meiega julgelt ühendust.

Aitame Sinu unistuste kodu reaalsuseks saada

Iga lõpetatud projekt innustab meid järjest rohkem ette võtma uusi väljakutseid, uusi projekte. Hoiame ennast kursis ning arendame ennast igapäevaselt, et pakkuda ainult parimat kvaliteeti.

Küsi pakkumist

Helista või täida allolev vorm ja me võtame sinuga ühendust. Püüame vastata kõikidele päringutele tööpäevadel hiljemalt 24 tunni jooksul.